uvod

Ministranti

 

VOLBY NÁČELNÍKA 2020/2021

Náčelník:

Zástupce náčelníka + Pokladník:

Kronikář:  

Patrik Fatěna

Sládek Matouš

Krkoška Richard

 

Služba křížové cesty na pátek 1. 10. 2021

 Bohun Jan
 Bohůn Tadeáš
 Herka Marian
 Ilčík Tomáš
 Janeček Kristián
 Košutek Štěpán
 Tomčala Jakub
 Čapka Martin

Každý první pátek v měsíci, by na křížovou cestu měla přijít ta skupina, která má v neděli po prvním pátku svátostné požehnání (např. tuto službu má skupina z neděle 3. 10.).
Skupiny se budou v průběhu roku měnit, podle požehnání.

Pokud by na křížovou cestu přišli více než 3 ministranti, mohou si body zapsat i ti, na které by nevyšlo místo.

 

ROZPISY SLUŽEB 

TÝDEN 13. 9. – 19. 9. 2021
Ranní - 3. skupina
Pohřeb - 2. velká sk.
Večerní - 2. skupina Svatba - 3. velká sk.
Mše sv. na příští neděli
7:00 hod. 3. skupina
10:00 hod. 2. skupina
18:30 hod. 1. skupina
svátostné požehnání 1. velká skupina 
oheň Bílík Petr
TÝDEN 20. 9. – 26. 9. 2021
Ranní - 4 skupina Pohřeb - 3. velká sk.
Večerní - 3. skupina Svatba - 1. velká sk.
Mše sv. na příští neděli
7:00 hod. 4. skupina
10:00 hod. 3. skupina
18:30 hod. 2. skupina
svátostné požehnání 2. velká skupina 
oheň Kučera Filip
TÝDEN 27. 9. – 3. 10. 2021
Ranní - 1. skupina Pohřeb - 1. velká sk.
Večerní - 4. skupina Svatba - 2. velká sk.
Mše sv. na příští neděli
7:00 hod. 1. skupina
10:00 hod. 4. skupina
18:30 hod. 3. skupina
svátostné požehnání 3. velká skupina 
oheň Janeček Kristián
TÝDEN 4. 10. – 10. 10. 2021
Ranní - 2. skupina Pohřeb - 2. velká sk.
Večerní - 1. skupina Svatba - 3. velká sk.
Mše sv. na příští neděli
7:00 hod.  2. skupina
10:00 hod. 1. skupina
18:30 hod. 4. skupina
svátostné požehnání 1. velká skupina
oheň Herka Sebastian
 

Rozpis skupin (školní rok 2020/2021) 

AKTUALIZACE 1. 3. 2021

Velké skupiny

Skupina č. 1
1 Bílík Petr
2 Herka Sebastian
3 Komosný Lukáš
4 Moravanský Martin
5 Sládek Matouš
6 Straka Matěj
7 7. Klubus Ondřej
   
  Skupina č. 2
1 Fatěna Bruno
2 Fatěna Jonáš
3 Fatěna Patrik
4 Frolec Šimon
5 Kučera Filip
6 Kučera Martin
7 Makudera Filip
8 Petrjánoš Adam
  Skupina č. 3
1 Bohun Jan
2 Bohůn Tadeáš
3 Herka Marian
4 Ilčík Tomáš
5 Janeček Kristián 
6 Košutek Štěpán
7 Tomčala Jakub
8 Čapka Martin

 

zpět na úvodní stranu

 

Malé skupiny

 Skupina č. 1
 1  Fatěna Jonáš
 2  Frolec Šimon
 3  Komosný Lukáš
 4 Košutek Štěpán
 5  Petrjánoš Adam
6 Čapka Martin
 Skupina č. 2
 1  Fatěna Bruno
 2  Fatěna Patrik
 3  Kučera Filip
 4  Kučera Martin
 5 Makudera Filip
 6  Klubus Ondřej

 

 Skupina č. 3
 1  Bohun Jan
 2  Bohun Tadeáš
 3  Herka Marian
 4 Janeček Kristián
 5  Kašík Vít
 6  Tomčala Jakub
 Skupina č. 4
 1  Bílík Petr
 2  Herka Sebastian
 3  Ilčík Tomáš
 4 Moravanský Martin
 5  Sládek Matouš
6 Straka Matěj

 

zpět na úvodní stranu

 

Instruktážní videa pro ministranty:

 

 

 

 

zpět na úvodní stranu