uvod

Ministranti

 

VOLBY NÁČELNÍKA 2020/2021

Náčelník:

Zástupce náčelníka + Pokladník:

Kronikář:  

Patrik Fatěna

Sládek Matouš

Krkoška Richard

 

 

ROZPISY SLUŽEB 

TÝDEN 24. 5. – 30. 5. 2021
Ranní - 3. skupina
Pohřeb - 2. velká sk.
Večerní - 2. skupina Svatba - 3. velká sk.
Mše sv. na příští neděli
7:00 hod. 3. skupina
10:00 hod. 2. skupina
18:30 hod. 1. skupina
svátostné požehnání 3. velká skupina 
oheň Janeček Kristián
TÝDEN 31. 5. – 6. 6. 2021
Ranní - 4 skupina Pohřeb - 3. velká sk.
Večerní - 3. skupina Svatba - 1. velká sk.
Mše sv. na příští neděli
7:00 hod. 4. skupina
10:00 hod. 3. skupina
18:30 hod. 2. skupina
svátostné požehnání 1. velká skupina 
oheň Klubus Ondřej
TÝDEN 7. 6. – 13. 6. 2021
Ranní - 1. skupina Pohřeb - 1. velká sk.
Večerní - 4. skupina Svatba - 2. velká sk.
Mše sv. na příští neděli
7:00 hod. 1. skupina
10:00 hod. 4. skupina
18:30 hod. 3. skupina
svátostné požehnání 2. velká skupina 
oheň Kučera Filip
TÝDEN 14. 6. – 20. 6. 2021
Ranní - 2. skupina Pohřeb - 2. velká sk.
Večerní - 1. skupina Svatba - 1. velká sk.
Mše sv. na příští neděli
7:00 hod.  2. skupina
10:00 hod. 1. skupina
18:30 hod. 4. skupina
svátostné požehnání 3. velká skupina
oheň Košutek Štěpán
 

Rozpis skupin (školní rok 2020/2021) 

AKTUALIZACE 1. 3. 2021

Velké skupiny

Skupina č. 1
1 Bílík Petr
2 Herka Sebastian
3 Komosný Lukáš
4 Moravanský Martin
5 Sládek Matouš
6 Straka Matěj
7 7. Klubus Ondřej
   
  Skupina č. 2
1 Fatěna Bruno
2 Fatěna Jonáš
3 Fatěna Patrik
4 Frolec Šimon
5 Kučera Filip
6 Kučera Martin
7 Makudera Filip
8 Petrjánoš Adam
  Skupina č. 3
1 Bohun Jan
2 Bohůn Tadeáš
3 Herka Marian
4 Ilčík Tomáš
5 Janeček Kristián 
6 Košutek Štěpán
7 Tomčala Jakub
8 Čapka Martin

 

zpět na úvodní stranu

 

Malé skupiny

 Skupina č. 1
 1  Fatěna Jonáš
 2  Frolec Šimon
 3  Komosný Lukáš
 4 Košutek Štěpán
 5  Petrjánoš Adam
6 Čapka Martin
 Skupina č. 2
 1  Fatěna Bruno
 2  Fatěna Patrik
 3  Kučera Filip
 4  Kučera Martin
 5 Makudera Filip
 6  Klubus Ondřej

 

 Skupina č. 3
 1  Bohun Jan
 2  Bohun Tadeáš
 3  Herka Marian
 4 Janeček Kristián
 5  Kašík Vít
 6  Tomčala Jakub
 Skupina č. 4
 1  Bílík Petr
 2  Herka Sebastian
 3  Ilčík Tomáš
 4 Moravanský Martin
 5  Sládek Matouš
6 Straka Matěj

 

zpět na úvodní stranu

 

Instruktážní videa pro ministranty:

 

 

 

 

zpět na úvodní stranu